[VorteX]

Jak vytvořit tenhle „javascript“ :

Vaše Jméno

Vaše heslo

Teď aby se to dalo vyplnit … A aby se to poslalo na email … Předem moc děkuji
Doplňuji:
Nikomu hesla krást nebudu … Chci to jako lepší přihlašování na stránky …

Nejlepší odpověď
anonym

1.) Přes JavaScript to neodešleš
2.) Nebudu ti sem psát script, aby jsi pak nikomu kradl hesla
Návod: Použij následující funkce: GET nebo POST a MAIL

Další odpovědi
Alesh

znáš Google? zkus do něj zadat něco jako: javascript send form
Doplňuji:
lepší než co? copak přihlašování se dělá přes odesílání jména a heslo mailem? 🙂 to ti musí odbavit server, ne klient! 😉

Zdroj: http://interval­.cz/clanky/ja­vascript-odeslani-formulare/

Fienir

Přes Javascript? :D No nevím, nemyslím si, že s javascriptem uspěješ.

Nejdřív si vytvoř stránku index.html a do těla napiš:

<form action=„send.php“ method=„GET“>
<input type=„text“ name=„jmeno“ />
<input type=„text“ name=„heslo“ />
<input type=„submit“ value=„odeslat“ />
</form>

Pak druhou stránku send.php:
<?php
$jmeno = $_GET[„jmeno“];
$heslo = $_GET[„heslo“];
$text=„Jmeno: ".$jmeno.“ heslo: ".$heslo;
mail(tvujEmail,pred­metEmailu,$tex­t);
?>