arygnoc

v podstatě v jakémkoliv grafickém editoru.
jen si s tím pohrát.

Další odpovědi
www

To vše tvůj Zoner umí ! Podívej se na moji upravenou odpověď tvé předchozí otázky 😉
Tady máš ten tutorial, ale asi budeš muset odstranit z něj mezery, jedu z mobila:
www.milujemefo­tografii.cz/fo­tografie-krasnejsi-rezimy-vrstvy
P.S: nauč se svůj zaplacený a kvalitní program, je zbytečná instalace a učení dalšího, vše je nakonec jednoduché, ale dělej jak myslíš 😉

Michal Kole

V XnView (www.xnview.com)

  1. Soubor > Průzkumník
  2. Vyhledat složku s obrázky (Bohužel všechny obrázky musí být v jedné složce)
  3. Označit obrázky (držet CTRL a klikat na obrázky)
  4. Vytvořit náledový list (indexprint)
  5. Určit si velikost obrázku a z toho spočítat šířku a výšku celkového obrázku včetně okrajů.

Ve vašem případě budou okraje nula

  1. Kliknout na tlačítko vytvořit
  2. Menu soubor > Uložit jako

mosoj

Ze souvislostí jsem pochopil, že vlastníte Zoner.

Otevřte si tu fotku kterou chcete mít na pozadí a přes volbu „vložit obrázek ze souboru“ vkládejte obrázky odkukoliv z vašeho počítače. Pěkně postupně jeden za druhým. Před ukončením vkládací operace můžete s obrázkem
pohybovat a měnit velikost podle libosti.
Rámeček si musíte vytvořit u každé fotky zvlášť a fotku vkládat již s tím rámečkem.

Pokud chcete ráměček kolem těch šesti fotek, tak vytvořte jednu fotku vložením těch šesti fotek. Takto vzniklý obrázek orámujte, uložte a pak tuto orámovanou složeninu vložte jako jeden obrázek na fotku tvořící pozadí.

RomanP

Do rámečku ( Podkladu ) vložíš 6 fotek , v ZPS 13 práce tak na 20 minut. Funkce se nazývá vložit obrázek do obrázku.