Slayer5

Jak vytvořit spouštěcí disk OS Windows pomocí nástrojů Windows?

Odpovědi
cochee

Ptáš se nedostatečně. Spouštěcí disk je moc obecný pojem, záleží, k čemu to má sloužit. Ještě daleko důležitější je, pro jaký Windows, jsou v tom totiž velké rozdíly. Dále: jaký typ disku: CD/DVD, harddisk nebo snad flashdisk? V některých případech by sis mohl vystačit jen s tím, co nabízí Windows, v jiných případech potřebuješ na to program.