Jamaia

Jak vytvořit obraz,který se skládá z videa a samotného obrázku(př.mám obrázek a video kde jsem já a chci stát v obrázku)

Nejlepší odpověď
chudst

Musíte se natocit pred nejakym zelenym/modrym pozadim a pak pomoci nejakeho programu (ja treba pouzivam Adobe After Effect, ale zvladal to i jeden z programu, ktery jsem pouzival na sestrih videa, jen nevim ktery – CorelVideoStudio ci PinnacleStudio) nahradit zelene platno v programu danym obrazkem.

Nejtezsi na tom neni prace s programem, ale prace s nasvicenim daneho platna, coz je dost tezke, mne se to doma nepodarilo a po par pokusech jsem toho zanechal. Chtel jsem to jen vyzkouset – coz se mi povedlo, fungovalo to.