Jak vytvořit na e-mailu vlastní koncovku za @ ?

Nejlepší odpověď
Alesh

🙂

Dám příklad, chceš mít mail Any1231@Any1231.cz. Zjednodušeně to uděláš takto:

  1. musíš si koupit doménu Any1231.cz
  2. na této doméně si rozchodit mailový server
  3. vytvořit si adresu Any1231

Další odpovědi
anonym

  1. ´koupit´ doménu – to je ta „koncovka“ (ještě si musíš zvolit opravdovou koncovku – .cz, .eu, …)
  2. najít si pro ni hosting
  3. vytvořit e-mail (běžné hostingové servery nabízí vrámci hostování 1-X mailboxů)

PROwww.cz

Přesně jak popsali ostatní. Pro nákup domény, hostingu a následnou správu všech emailových adres pak můžu doporučit hosting od Wedos.

HonzikPernik

Kup si vlastní doménu 2.řádu.