Kelt

Jak vytvořit logickou řadu symbolů odpovídajících písmenům abecedy?

Neznáte někdo nějakou řadu obsahující 20 – 40 znaků, kdy každý znak odpovídá jednomu písmenu abecedy? Nejlepší jsou samozřejmě přirozená čísla, ale těch je jen 9 a já bych nechtěl používat dvojciferná čísla. Například pro šifrování zprávy , existuje něco jiného než Morseova abeceda? Jednoduché znaky , které lze napsat několika tahy, maximálně třemi. Díky.

Odpovědi
dejavu

Když zvolíš soustavu 6 elementárních znaků, typu háček, podtržítko, čárka ap. a začneš z toho vytvářet znakové triplety, bude ti to na abecedu stačit.

anonym

Pohanskožidovská kabala stínů.

Magix.cz

Přirozených čísel je devět ? :)