BarunQa

Jak vytvořit knižní mini banner?

Zdravím,
měla bych dotaz, jak vytvořit knižní mini banner, který by se pak dal umístit na stránky.
Předem díky za odpovědi!

Odpovědi
Zbynas

Nejdřív si vybereš rozměry banneru v px (http://www.bi­llboard.cz/for­maty-banneru.php), a pak záleží, v jakém programu umíš. Buď photoshop, adesign apod., většinou vždy dáš nový obrázek, zadáš požadované rozměry a pak už jen tvoříš :)

anonym

CzaaryMaaryFuck…
😁
Co to je „knižní mini banner“???
___
Pokud máš na mysli banner jako takový (rozměrů libovolných), pak se obvykle jedná o obrázek nebo animaci.
Ptáš se, jak nakreslit obrázek??? Třeba rukou, pak jej naskenuješ a upravíš rozměry na požadované. Pokud umíš aspoň trošku pracovat s nějakým grafickým editorem, pak pomocí tohoto editoru. Na závěr jej ulož v .jpg nebo .png (podle typu grafiky). a můžeš jej „umisťovat“.
Pokud se ptáš na animaci, pak jsou dvě cesty

  • buďto konvertuješ nějaké video (např. .avi do .gif)
  • nebo ´poskládáš´ jednotlivé obrázky (snímky) v grafickém editoru podporujícím animace, také do .gif

A opět máš hotovo a můžeš „umisťovat“.
___
A pokud správně chápu ono „knižní“ – obrázek nebo animaci si můžeš vytvořit s libovolnou tematikou.