Amduat

Jak vytvořit e book na vkládání vlastních textů a audio nahrávek?

Potřebuji místo klasického PDF formátu vytvořit e – knihu (book), kde budu vkládat své vlastní texty a audio nahrávky pro kurzy atd…Děkuji

Odpovědi
badisko

blbost … pouzij klasicky powerPoint od Microsoftu … do E-book to pak klido muzes prevast …:D …

anonym

No – klidně můžeš použít i .pdf – audio či video pak vložíš do textu pomocí hypertextových odkazů (dané soubory s audio či video obsahem přiložíš ´do složky´).