lukaelson

Jak vytvořit 3D střílečku

ahoj moc rád bych chtěl vytvořit 3D střílečku jako call of duty 2 ale nemůžu najít ten správný 3D engine a navíc nemám moc velké zkušenosti. Mohli byste mi poradit???

Odpovědi
player242

Asi takhle: k vytvoření hry jako CoD by jsi potřeboval NEJMĚNĚ tým 100 lidí. Zvukaře, grafiky, programátory a všechno možné. Ale když chces udělat hru jako je tohle http://www.you­tube.com/watch?v=Af­DkmITQmdk&fea­ture=related tak použij Blender. Sám stím nemám zkušenosti, ale snad to zvládneš. Doporučuji pokud nemáš s programováním zkušenosti, udělej prvně např. šachy v Pascalu.

MacChill

Existuje program který se jmenuje FPS CREATOR. Sám sem v něm zkoušel dělat hru a není to vůbec špatný. Není však zadarmo, takže si nějak poraď.

DDarent

Stáhni si Cry Engine 3

lukas110cz

Který z těchto dvou zmíněných programů je kvalitnější? Popřípadě nazvy nejnovějšich verzí od obou dekuji předem.