Jak vytunit vycházkovou zdravotní hůl?

Vypadá asi takto, v černé a z imitace dřeva je rukověť, vysouvací. http://zdravotnicke-potreby-welnes.cz/data/i­mages/product/de­tail/1300-20130319084203.jpg
Doplňuji:
oprava: rukojeť je z tmavého dřeva (jako mahagon) a pozlacený kroužek pod rukojetí.

Nejlepší odpověď
Sůwa

Je krásná a zřejmě taky užitečná. Asi bych připevnila řetízek, nebo kožený pásek k zavěšení na ruku, když musíš hůl pustit ( aby neupadla ). Dělala jsem to jednomu pánovi u berlí, ale vlastní zkušenost naštěstí nemám 🙂

Další odpovědi
redy

Já ji měla omotanou páskama ruznejch barev.Ale de voto kdo ji nosí jestli seriózní pán, nebo holka nebo moje babčina,jenže ta tvoje hůl je elegantní a nechala bych ji jak je.

Děda Louda

Zkus si vybrat třeba některý z nabízených emblémů a připevni si ho na čílko rukojeti nebo jako štítek na těleso hole pod rukojetí.
http://www.zahas-sro.cz/katalo­gy/sekce_28.pdf

anonym

Detail rukojeti je stejný, jinak je vysouvací.
-
Sůwa, díky, řemínek tam je, ale látkový, zkusím řetízek nebo kůži. Jsem hasič, takže pokud někoho něco napadne, ať píše do vnitřní pošty. Nebráním se vyměnit mahagonovou rukojeť i za něco jiné, ale pokud možno hasičská tématika.