Jak vytrhnout mléčnou stoličku?

Je mi 14 a stále mám 5 mléčných zubů. Stoličky mi vypadly myslím 3 – všechny byly čtverky. Nyní se mi začala viklat pětka vlevo nahoře. Probíhá trhání (doma – sama, rodiče) stejně jako u špičáků, jedniček a dvojek? Pozn. všechny stoličky mi jinak trhala zubařka, a ta má na to kleště. Jde mi o to, zda to bolí a jde snadno vytrhnout. Děkuji :)
Doplňuji:
No ono v puse je cítit, že je uvolněná – je trochu níže (tak že nezkousnu) ale kejve se jen trochu když zatlačím jazykem :)

Nejlepší odpověď
mosoj

U drzubaře. Škub a je to !

Další odpovědi
anonym

Netlač na to, všechno má svůj čas. Můj syn šel na vojnu a měl všechny stoličky mléčné (a zdravé) takže mu pouze udělali RTG, zda má založeny trvalé stoličky a tím to bylo vyřešené.

hanulka11

neboj se první zuby nemají hluboké kořeny, ale netrhala bych ji násilím
počkej ,až se začne hýbat hodně a u zubařky by to bylo raz dva bez bolesti

everest

vždycky když se mi kýval zub,tak jsem si vzal žvýkačku a zub zůstal v ní

Conchus

To se dá pohodlně vytáhnout dvěma prstama
Doplňuji:
Tak se dělá v naší rodině

Lenča59

já sem si taky nedávno vytrhla zub. Trošku se mi kýval. chytla sem ho a kroužila, dávala ho anhoru a dolů a on byl volnější a volnější. Pak sem ho dala na horu a dělala půl kolečka a zpátky a pak to bylo ;)