Jak vytlačujete obsah z tub (pasta,mast) ?!

Odprostřed,odzadu či nějak jinak ?!

Nejlepší odpověď
anonym

Nevytlacuji. Kupuji si takove , ktere stavim na vicko.
Stavim tak i veskere kremy , tuby … vse na vicko. Pak , kdyz uz si myslim , ze v kremu nic neni , ustrihnu ho v prostredku a vetsinou tam byva krem jeste na nekolik dni. -iv-

Další odpovědi
Ella

od prostředku, dokud je taková plná, když začíná ubývat, tak začnu vytlačovat odspodu a pomalu roluji tubu, dokud to jde :D

anonym

Já vždycky špatně.Odpros­třed.Manžel říká,že už to vzdává,trpělivě to pak napravuje.Já mu pak za odměnu uklidím fusekle,který nechal u postele.

iceT

Dělám to jako -iv-,pokud produkt víčko má.Taky stříhám,když myslím,že v tubě už nic není.Aspoň tedy u krému.Jinak mačkám tubu odzadu,a ještě mám doma takové udělátko,co se do něj strčí konec tuby a roluje se a roluje.

fcoop

Mám v koupelně svěrák.To pak nemá chybu.
Doporučuji.

eLx

mačkám jí v podstatě celou najednou..