Avatar uživatele
portea

Jak vytisknout přihlášku na střední školu. Formulář je divně upravený.

Jak vytisknout přihlášku na gymnázium? Už jsem si našel formulář na těch školách kam chci podávat i na stránkách MŠMT. Ale všechno je v excelu, což je v pořádku, ale já chci oba dva listy vytisknout duplexně (2 strany na jednom papíře). Na pobočce pro tisknutí mi poradili ať to dám do PDF a přídu. Ale Můžete si všimnout že při náhledu jak by se to vytisklo zhruba centimetr stránky přesahuje jak to udělat. Potřebuju to vědět.

Zajímavá 0 před 4095 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Bedy

V nastavení tisku si nastavte oboustranný tisk a tu druhou stránku Vám to vytiskne na zadní stranu papíru.
Na durhou otázku odpovím – nastavte okraje na minimum. Vše lze nastavit před tiskem. Ale když tam ty okraje budou, tak se určitě nic nestane.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Funna

bohužel poslední dvě věty jsou hodně zmatené…čeho si můžeme všimnout?
pokud chceš 2 strany na jednom papíře není nic jednoduššího, neš zadat OBOUSTRANNÝ TISK…a „zkrátit“ stránku je snad taky docela stupidní…stačí nastavit okraje…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Je to trochu zmateně podané.

  1. Pokud nermáš tiskárnu s oboustranným tiskem. vytiskni nejprtve jednu stranu , otoč papír a vytiskni druhou ( při otáčení pozor na orientaci papíru).
  2. Nejprve si zkontroluj jestli máš v ovladači tiskárny nastaven správný rozměr papíru ( zřejmě A 4). Divil bych se že by předloha neseděla na A 4.
  3. Pokud opravdu potřebuješ text zmenšit musíš to udělat v excelu ( tiskárny preferují nastavení v programu!) .
  4. Nejprve si nastav okraje jaké chceš a potom dej procentuelní zmenšení takové aby se na stránku text vešel. Vše se dělá v menu " nastavení stránky".

Doplňuji:
Ne každá tiskárna umí oboustranný tisk. Pak je třeba tisknout ručně stránku po stránce.

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek