Jak vytisknout přihlášku na střední školu. Formulář je divně upravený.

Jak vytisknout přihlášku na gymnázium? Už jsem si našel formulář na těch školách kam chci podávat i na stránkách MŠMT. Ale všechno je v excelu, což je v pořádku, ale já chci oba dva listy vytisknout duplexně (2 strany na jednom papíře). Na pobočce pro tisknutí mi poradili ať to dám do PDF a přídu. Ale Můžete si všimnout že při náhledu jak by se to vytisklo zhruba centimetr stránky přesahuje jak to udělat. Potřebuju to vědět.

Odpovědi:

Zlatý

V nastavení tisku si nastavte oboustranný tisk a tu druhou stránku Vám to vytiskne na zadní stranu papíru.
Na durhou otázku odpovím - nastavte okraje na minimum. Vše lze nastavit před tiskem. Ale když tam ty okraje budou, tak se určitě nic nestane.

Stříbrný

bohužel poslední dvě věty jsou hodně zmatené...čeho si můžeme všimnout?
pokud chceš 2 strany na jednom papíře není nic jednoduššího, neš zadat OBOUSTRANNÝ TISK...a "zkrátit" stránku je snad taky docela stupidní...stačí nastavit okraje...

Zlatý

Je to trochu zmateně podané.
1. Pokud nermáš tiskárnu s oboustranným tiskem. vytiskni nejprtve jednu stranu , otoč papír a vytiskni druhou ( při otáčení pozor na orientaci papíru).
2. Nejprve si zkontroluj jestli máš v ovladači tiskárny nastaven správný rozměr papíru ( zřejmě A 4). Divil bych se že by předloha neseděla na A 4.
3. Pokud opravdu potřebuješ text zmenšit musíš to udělat v excelu ( tiskárny preferují nastavení v programu!) .
4. Nejprve si nastav okraje jaké chceš a potom dej procentuelní zmenšení takové aby se na stránku text vešel. Vše se dělá v menu " nastavení stránky".
Doplňuji:
Ne každá tiskárna umí oboustranný tisk. Pak je třeba tisknout ručně stránku po stránce.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2416
Zlatý Drap 1489
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.