Larissa

Jak vytisknout přihlášku na SŠ?

At už na škola, kam chci jít, tak na MŠMT je formulář ke stažení přihlášky, všechno v excelu vypadá ok, ale když to vytisknu, nebo už jen při náhledu, se v rozích (dolní i horní, že to i přečuhuje do přihlášky) napíše VZOR 1. CO s tím mám prosím udělat? Nepřišla jsem, jak to vymazat, jelikož… no, já nevím. Předem děkuji.

Odpovědi
Thorann1

Omlouvám se, ale bez lží jsem neporozuměl vaší otázce.
Neznamená náhodou VZOR něco jako ukázka papíru, který máte vyplnit? Alespoň před dvěma roky tomu tak bylo.
Doplňuji:
Měli byste ty formuláře dostat od školy, alespoň my jsme je na ZŠ dostali.

mosoj

Díval jsem se na to. Ano je to tam. Nápis je ale umístěn tak aby se formulář mohl použít. Pokud to nechtějí , tak ten nápis vzor bývá přes celý formulář.
Nakonec i na tom serveru píší, že máš formulář ( dvě strany) k vyplnění tisknout na jeden papír a v případě vytisknutí dvou papíru zajistit jejich nerozdělitelnost .
Takže počítají s tím že se formulář použije . Nebál bych se ho použít.

Zřejmě se tím vzor myslí, že není dělaný pro vyplňování ON LINE.

anonym

hoď tu přihlášku někam, kde se dá stáhnout nebo aspoň náhled.