opa

Jak vytisknout fotografii 10×15cm?

Mám tiskárnu EPSON Stylus DX4400 series.Chtěl bych zkusit vytisknou fotografii 10×15 cm.na foto papír.Neví ale co mám nastavit aby měto vytisklo ten formát10×15cm?
Doplňuji:
No jóó.To jsem udělal.Dal jsem papír do tiskárny k pravému okraji na stojato a ono mě to vytisklo jen půlku a ještě nějak uprostřed.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Myslím, že to s tiskárnou nemá nic společného.
Klikni na fotografii v počítači, pak dej vytisknout-otevře se průvodce tiskem a tam vyber rozměr 10×15cm a je to.