Pajuza

Jak vytahnout podprsenku, která je mi malá?

Dobré ráno,
Jak jsem již výše uvedla.. Koupila jsem si menší podprsenku, která je mi malá v obvodu jak to zapínám okolo hrudníku.. Nemáte nějaké tipy, holky?:)

Nejlepší odpověď
reika

Existují nádstavce na obvod podprsenky, koupila jsem si je v Marks&Spencer. V balíčku byly 3ks v různých barvách. Obvod to hezky prodlouží…

Další odpovědi
Drap

Nejlépe zahodit a koupit odpovídající velikost. Pokud jde pouze o obvod, a rozdíl neni příliš velký, tak by šel obvod nastavit.

talka

Drap: nejlépe snad gumou.

anonym

je léto, chodil bych bez a mezi tím bych tu podprsenku natáhl na nějaký natahovák a napínal do potřebné délky.
to je odpověď za kluka

lexx

vyměnit v obchodě za větší číslo, to obchodní zákoník umožňuje, nebo zapůjčit Halině P. a máš z toho cirkusový stan

marci1

Pokud Ti sedí košíčky a potřebuješ jen zvětšit obvod celé podprsenky, kup si prodloužení zapínání podprsenky. Jsou v různých cenových relacích. 🙂

Zdroj: http://www.as­tratex.cz/pro­dlouzene-zapinani/akce