bum

Jak „vysypat“ soubory z mnoha složek najednou?

Mám-li v dokumentech spoustu složek a v každé složce jenom pár souborů – jde „vysypat“ všechny složky najednou? Pokud ano – jak? Děkuji za odpovědi :)
Doplním – tím vysypat jsem myslela vyndat soubory ze složek

Nejlepší odpověď
briketka10

Já je nejdřív dám do Koše a poté trvale odstraním
tímto způsobem mi nezůstanou žádné drobky v PC.

Další odpovědi
gecco

Co je „vyypat“?? – vymazat??

1. v nadřazeném adresáři

  1. stiskni Ctrl + A (všechny)
  2. stiskni Ctrl a levým tlačítkem myši vyber požadované

2. stiskni

  1. Delete (výmaz do koše)
  2. Shift + Delete (výmaz rovnou)

cochee

„Jedním vrzem“ to nejde, alespoň ne ve Windows. Najednou odstraníš pouze soubory a složky na jedné hierarchické úrovni, tj. nacházející se ve stejné (pod)složce.

Ale dal by se na konkrétní případ napsat skriptík či dávka. Ne však univerzální, ale jen pro to jedno konkrétní promazání. A to si myslím, že bude přece jen rychlejší to poklikat myší.

xxx3

v total commanderu bych dal v kořenové složce dokumentů příkaz vyhledat (zkratka ALT+F7) . – vyhledá všechny soubory, které se tam nacházejí – následně pak kliknout na „zobrazit ve složce“ a potom označit všechny soubory (ale ne složky) a stiskout delete. Je to práce na cca minutu – pokud těch souborů není milion.