Pralinka4

Jak vysvětlit spolužákům,ze nejsem na holky(výmysl jednoho kluka)?

Zdravím, ve škole o přestávce za mnou zasel kluk z naši třídy a zeptal se mne: ,,Koho bališ?'' (myslel ze třídy) a já mu odpovedela,ze mu do toho nic není…a ze nemám žádný duvod mu to říct. Pak se mne zeptal ,,Takže jsi na holky?! '' Nestihla jsem mu ani nic říct,protože v tom momentě zarval na celou třídu,ze jsem na holky (což není pravda!!!) Když jsem řekla,ze lze a že si vymyslí tak řekli všichni ,,No jasné'' nebo ,,To určitě'' Už to ví i vedlejsi třídy koluje to neuvěřitelně rychle,jen slyším same ,,Vis ze (mé jméno) je na holky???'' Už nevím co jim mám říct,aby mi věřili,je to hrůza,bojím se jít zítra do školy ☹ (Jsem v 7.třídě)

Nejlepší odpověď
led

Čím více toto tvrzení popíráš, tím více si podezřelá.
Uvědom si, že právě v době dospívání jsou takové záludné otázky, klepy a tvrzení zdrojem zábavy spolužáků. Mnozí tím totiž zakrývají vlastní nedostatky.

Další odpovědi
VeveVeve

Tak si naoplátku vymysli, že jste spolu třeba chodili. A že to popírá jen kvůli tomu, že se stydí dát holce pusu. Potom se budou smát jemu!

marci1

Zasměj se tomu nebo je ignoruj ! Jim se právě líbí, že Ti to vadí. 🙂

www

Jak? Nijak.
Čím více se budeš bránit a třeba i přesvědčovat, tím více je jen utvrdíš. Kašli na ně! 😉

anonym

Vymysli si kluka, řekni že máš kluka. Nejlepší b bylo, kdybys začala co nejrychleji chodit s někým ze školy, abys mohla dokázat, že kluka máš.

rmajlka007

Prosím tě, žádného kluka na důkaz toho, že nejsi lesba si nehledej, to je blbost 😉 Prostě jdi normálně zítra do školy a hlavně když do tebe bude někdo šít, tak si toho prostě nevšímej, bude je to jinak bavit dál tě popichovat.. Kdyby jsi měla náladu, tak ho prostě odpálkuj něčím jiným, např: Někdo s takhle křivým nosem mě nemůže urazit, a podobně.. 😁 Jak oni na tebe, tak ty na ně, to je moje heslo ..

teufl

V takovémhle věku je normální, že si kluci vymýšlí všelijaké pitomosti, díky kterým si pak můžou z ostatních dělat srandu. Doopravdy to tak ani nemyslí.
Jak radí ostatní, nevšímej si toho. Prostě poznámky na to ignoruj. Vím, že to není vždycky jednoduchý, ale neboj, do chvíle na to zapomenou a budou si hledat jinou zábavu.