Avatar uživatele
Pralinka4

Jak vysvětlit spolužákům,ze nejsem na holky(výmysl jednoho kluka)?

Zdravím, ve škole o přestávce za mnou zasel kluk z naši třídy a zeptal se mne: ,,Koho bališ?'' (myslel ze třídy) a já mu odpovedela,ze mu do toho nic není…a ze nemám žádný duvod mu to říct. Pak se mne zeptal ,,Takže jsi na holky?! '' Nestihla jsem mu ani nic říct,protože v tom momentě zarval na celou třídu,ze jsem na holky (což není pravda!!!) Když jsem řekla,ze lze a že si vymyslí tak řekli všichni ,,No jasné'' nebo ,,To určitě'' Už to ví i vedlejsi třídy koluje to neuvěřitelně rychle,jen slyším same ,,Vis ze (mé jméno) je na holky???'' Už nevím co jim mám říct,aby mi věřili,je to hrůza,bojím se jít zítra do školy ☹ (Jsem v 7.třídě)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? gagaga, marci1 před 3491 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

Čím více toto tvrzení popíráš, tím více si podezřelá.
Uvědom si, že právě v době dospívání jsou takové záludné otázky, klepy a tvrzení zdrojem zábavy spolužáků. Mnozí tím totiž zakrývají vlastní nedostatky.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
VeveVeve

Tak si naoplátku vymysli, že jste spolu třeba chodili. A že to popírá jen kvůli tomu, že se stydí dát holce pusu. Potom se budou smát jemu!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Zasměj se tomu nebo je ignoruj ! Jim se právě líbí, že Ti to vadí. 🙂

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?www Nahlásit

Avatar uživatele
www

Jak? Nijak.
Čím více se budeš bránit a třeba i přesvědčovat, tím více je jen utvrdíš. Kašli na ně! 😉

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?beer Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Vymysli si kluka, řekni že máš kluka. Nejlepší b bylo, kdybys začala co nejrychleji chodit s někým ze školy, abys mohla dokázat, že kluka máš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rmajlka007

Prosím tě, žádného kluka na důkaz toho, že nejsi lesba si nehledej, to je blbost 😉 Prostě jdi normálně zítra do školy a hlavně když do tebe bude někdo šít, tak si toho prostě nevšímej, bude je to jinak bavit dál tě popichovat.. Kdyby jsi měla náladu, tak ho prostě odpálkuj něčím jiným, např: Někdo s takhle křivým nosem mě nemůže urazit, a podobně.. 😁 Jak oni na tebe, tak ty na ně, to je moje heslo ..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
teufl

V takovémhle věku je normální, že si kluci vymýšlí všelijaké pitomosti, díky kterým si pak můžou z ostatních dělat srandu. Doopravdy to tak ani nemyslí.
Jak radí ostatní, nevšímej si toho. Prostě poznámky na to ignoruj. Vím, že to není vždycky jednoduchý, ale neboj, do chvíle na to zapomenou a budou si hledat jinou zábavu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek