janek66

Jak vysvětlit manželce že notebook s internetem není pro dceru na střední škole hračka?

Ale věc kterou potřebuje na každodenní přípravu do školy.Vždy když dcera něco provede jí z trest sebere.Marně manželce vysvětluji že tím ničemu nepomůže.Co s tím?

Nejlepší odpověď
hanulka11

pokud manželka na pc nepracuje, těžko ji to asi vysvětlíš.....

Další odpovědi
fablen

co zkusit požádat nějakého rodiče od jiného žáka její třídy (i jiného stupně), kterého znáte, aby zkusil zavést řeč na toto téma před Vaší manželkou

venkovan

Za trest, že za trest sebere dceři noťas, jí sebrat přístup k rodinným financím. A rovnou na půl roku. Ty nákupy pro rodinu s dcerou hravě zvládnete sami. A jak si užijete – pokud spolu již nenakupujete.
Mimochodem – dívka ve věku střední školy kdyby nic neprovedla, není dívka, ale obyčejná puťka. Je jen otázkou co je to „když něco provede“.

anonym

nejaka motivace-neco za neco

Toga

Asi bych se domluvila na tom, že jí ‚seberete‘ něco jiného… Já nevim kapesné, zakážete jí televizy nebo něco podobného. Pokud dcera potřebuje notebook ke studiu rozhodně není moudré ji zakazovat zrovna tohle. A pokud jste takový starostlivý otec jak se jevíte, zajisté vymyslíte něco jak manželce domluvit :D