jak vysušit mokré koberce v autě

Jak vysušit nejlépe promáčené koberce v os.autě Peugeot 107 bez demontáže předních sedadel

Odpovědi
COVERENDER

Asi nejjednodušší by bylo nechat otevrené auto pár dní ve vytápěné garáži. Vody tam bude az az takze nejaké vysoušení fénem atd. je zbytečné.

Venca, proste Venca

jednou se mi to stalo, chvilku jsem auto nechal stat venku a zavrene, protoze garaz nemam, ale asi po trech dnech jsem auto vysal na pumpe uplne komplet, koupil asi dva stromecky a uz je to v pohode.