poa.li

Jak vysuším vnitřek auta (garáž nemám)? Díky

Nejlepší odpověď
janek66

Jestli jde o "běžnou"vlhkos­t,stačí mít pootevřena všechna okna a auto vyschne.Ideální je mít na oknech "protiprůvanové plexi"pak můžou být okna pootevřena neustále.Stačí tak 1cm otevřít a auto hezky vysychá a v mrazech nenamrzá vlhkost na vnitřní stranu čelního skla.

Další odpovědi
cukrar

při suchém počasí oteřete dveře. Jak je hodně mokré auto?

smutnydrak

no tak postav nejdřív garáž a pak si tam zatop a otevři okna na autě… 😁