PAPAGAJ

jak vystudovat vyšší zdravotnou školu

Prosím o radu......chci studovat vyšší odbornou zdravotní školu ale mam ukončeno jenom 3-leté učnovské vzděláni v oboru gastronomie.Pos­tačilo by si jenom dodělat maturitu a pak jít dál nebo musím absolvovat střední zdravotku.

Nejlepší odpověď
anonym

¨Děláš si legraci, viď? Na stejnou otázku jsme ti s „kolegou“ Drapem odpovídali asi před hodinou !

Další odpovědi
Lucijej

Teoreticky by stačilo dodělat si maturitu, ale otázkou zůstává, jestli budeš schopná udělat přijímačky na vošku, když střední máš úplně z jiného oboru. Nejlepší by bylo kontaktovat vybranou školu a konkrkétně se s nimi domluvit.
Podle mě by to šlo, akorát si budeš muset máknout a potřebné vědomosti k přijímačkám dohnat při samostudiu.

www

Viz moji odpověď na tvou téměř stejnou předchozí otázku.

Drap

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-vystudovat-vysi-odbornou-skolu