jak vysoko se instaluje tropický déšť-hlavice-pri podomítkové baterii

Dělám koupelnu a nevím do jaké výše dát kachlíky.Budu mít podomítkovou sprchovou baterii s hlavicí tropického deště.Je daná nějaká výše její instalace?

Odpovědi
kazisvět

já mám hlavici „tropického deště“ 15 cm nad moji hlavou (jsem nejdelší z rodiny) a taková výška plně vyhovuje.
Kachlíky do sprchy dejte co nejvýše, podle mne je vhodné je dát až do stropu.

Dandi

Doporučuji asi 190cm. Ale optimální je asi výška nejdelšího z rodiny + 5 – 10cm.

Attack-design

cca 2 m od spodu