jak vysoko ma byt vystavena pedikerska vanicka

Dobry den chci se zeptat jak vysoko musi byt vystavena pedikerska vanicka a do jake vysky a sirky musi byt okachlickovana.
dekuji s pozdravem Monika kacmarcikova

Nejlepší odpověď
ReHu

Já jsem sice laik a pouhá zákaznice, ale myslím, co se týče okachlíkování, tak jde o to, aby byla omyvatelná. Celá. Z hygien.důvodů. A výška – když zákazník sedí, tak aby bylo pohodlné vložit nohu do té vaničky.
Ale myslím, že by to měli vědět odborníci.
R.

Další odpovědi
tesss88

jestli si chcete zarizovat studio,zavolejte si na hygienu,vsecko vam reknou..je to lepsi nez pak delat slozite upravy