lizatko11

Jak vysoké je IQ 106?

mam IQ 106,jak je vysoké?

Nejlepší odpověď
venkovan

U nás je rodina, asi 6 členná a prý dohromady všichni mají IQ okolo 76.
Tak soudím, že by nemuselo být nejmenší.

Další odpovědi
quentos

Průměrné IQ světové populace je 100, alespoň tak jsme se to učili kdysi v psychologii. 106 tedy bude stále spíše průměrné IQ

Děda Louda

S tím se dá docela obstojně přežít.

manon

Je tam tabulka: http://www.in­teligence.cz/vy­pocet-iq/

ivzez

Většina populace mezi IQ 80 až 120 (to bych tedy brala za průměr). Za nadprůměrnou inteliganci se považují hodnoty IQ od cca 130.

anonym

IQ je možná dobré, ale není o žití, do toho ještě smíchat EQ, což je pochopit druhého a tyto vymyšlenosti lidí jdou do kytek. BuĎ máš přirozenou inteligenci a vcítění se do jiných problémů nebo nemáš
Doplňuji:
průměr je 90–110