Jak vysoká je slapská přehrada? Dá se zní skočit dolů do vody a přežít to?

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… na kterou stranu myslíš? … do přehrady nebo do výpusti?

… Její hloubka je 58 (někde uvádí 56) m a hladina se nachází v nadmořské výšce 271 m n. m.
… hráz přehrady dlouhá 260 m a vysoká 60 m je založena na skalním podloží.
… (buď 60m nebo 2m/4m ke hladině) …

Další odpovědi
Funna

70 m…
a přežít se dá při dobré konstalaci hvězd cokoliv…běž to zkusit a pak nás poinformuješ…nebo taky ne…

jiri Linhart

Dost vysoka ! Hupni do vody a prezijes li,pak napis ! A bacha na koule,abys nemel narazem na hladinu v rozkroku pukavce.

anonym

Funna: Já měl bobky skočit i z 10m skokánku na koupáku. Možná kdybych si zavázal oči před skokem?