Jak vyrozumí soud nebo policie matku která podala trestní oznámení za neplnění výživného?

Dobrý den v lednu jsem podala trestní oznámené na bývalého manžela ohledně neplacení výživného na dceru.Z doslechu jsem se dověděla že proběhl nějaký soud a manžel údajně dostal podmínku.Ale soud ani policie mne neposlali žádné vyrozumění.Dluh na výživném stále narůstá a soud nic neřeší.To že mi bývalý manžel občas pošle tisíc korun je výsměch naší dceři která je nadaná a má se vzdělávat.Sama to bohužel nemohu finančně pokrýt.Bohužel ještě musím dodat že bývalý manžel má vysoký příjem ale láska k výherním automatům je větší.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Podejte dotaz znovu na policii , popřípadě soud.

Další odpovědi:

Zajdete si na policii , kde jste trestni oznameni podavala a zeptejte se tam. Popripade na socialku , jestli by jste nemela dostavat nejake prispevky , jestli jste na tom ekonomicky slabe. -iv-

Bronzový

Já jsem na tom stejně, vyřizovala jsem co se dá a vždy mi přišel dopis, ať už od soudu, tak od policie, jak s tím pokročily.. Oni vám to musí poslat, aby jste věděla jak jsou s tím daleko.. Ještě co vám můžu poradit, je to, aby jste si na soudu zašla na exekuční a tam jim vše řekla, a oni mu budou strhávat peníze z platu, teda pokud není živnostník, pokud je živnostník, tak máte smůlu, jako já.. Poslední možnost, je zajít si na úřad péče o dítě, nebo na sociálku, a tam si vzít vzor dopisu, jak podat žádost k soudu, aby alimenty platily vašeho bývalého manžela rodiče.. To je dnes novinka a mnoho žen to neví, poradily mi to na policii, já už to mám vše vyřízené a teď už jen čekám na soud, který bude v lednu.. Držím palce..

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1819
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 671
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 457
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 392
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.