bnl

jak vyrobit virus na odeslání hesel do mého počítače

Nejlepší odpověď
Miroslavst

viry se množí v petriho miskách. Po jejich namnožení se nasypou do počítače.

Rozmnožování virů probíhá tzv. replikací – dochází k absorpci a penetraci, poté proběhne syntéza enzymů pro replikaci nukleonové kyseliny viru, dále syntéza bílkovinných složek viru, vzniklé složky se seskupí do virionů, ty se poté uvolní z hostitelské buň­ky.

Další odpovědi
Terryle

…fakt si myslíš, že Ti s TAKOVÝM dotazem tady někdo bude radit?

(řekla bych, že to je dle kodexu na zvážení výmazu – „Jím vkládaný obsah není urážlivý, neporušuje práva duševního vlastnictví nebo jiná práva vůči třetím osobám“ – vyrobení počítačového viru podle mě mezi porušení práv třetích osob patří)
Doplňuji:
Bylo mi vyčteno, že jsem neporadila.
Tak tedy: ano, viry se množí a vyrábí přesně tak, jak říká Miroslavst. Ještě vhodnější je simulovat jednu velkou petriho misku kolem celého počítače, vhodíme počítač včetně monitoru do lavóru a zalejeme požadovaným roztokem a několik dní necháme vyvíjet. Poté připojíme do sítě a zavirovaný počítač začne sám rozesílat viry.

Gollumek.88

jsi nahlášen :)) ale mám dojem, že takové lamy jako ty se nikdo bát nemusí.