BenziBen

jak vyrobit stříšku proti slunci nad dětské dřevěné pískoviště

Odpovědi
Rocker

Záleží na tom,jak pevnou a na jak dlouho stříšku chceš.Dá se postavit konstrukce z trámků se střechou z lepenky,ta bude nad pískovištěm ještě až děti budou dospívat.Naopak nejjednodušší je koupit levný pártystan (my měli na chalupě nad pískovištěm asi 3×3 m),ten se dá kdykoliv během několika minut sbalit a uklidit.Nebo pokud jsou okolo pískoviště nějaké stromy,stačí mezi ně napnout zakrývací plachtu s oky.

zjentek

děcka mají nejradši bunkry a skrýše ze staré deky, stačí když je přes co přehodit, nejlépe se cítí v úkrytu, když je deka přes nízké větve stromů ..základnu na starou deku vytvořím prakticky z čehokoli, z toho vycházej ,)
Doplňuji:
čím méně složité, tím lepší pro děti. Sešité barevné plachty chápou. Krovy a šindele nechápou. A co se chápe, to je součástí her a zábavy ,)

OndrisekCZ

udělěj z nějakého dřeva konstrukci a na to napni plachtu, třeba to bude nevzhledné, ale poslouží účelu, a pokud chceš děti ochránit proti slunci, tak se dá koupit velký slunečník, toť můj názor…

ladaadal

řešil bych to altánem 3×3m nebo velkým slunečníkem.

honza19hk

záleží z čeho. Nejlepší a nejrychlejší je velkej hospodskej slunečník.