KdoSiOdJinud

Jak vyrobit slabý digitalní vysílač videa?

Vyrobit audio vysílač sedá poměrně lehce (analog), při nastavení frekvence vysílání na radiovou stanici je možnost přebít signálem radiovou stanici vlastním vysíláním, je totomožné i u videa? Jak? Schema?
Doplňuji:
nejde mi o to vysilat pro celou zemi, ale treba pro jeden prijimac ktery bude par metru odemne 🙂 druzice tedy neni treba 🙂 ciste jen generovat porimo signal

Nejlepší odpověď
ferda60

Tohle bude amatérsky prakticky neproveditelné. Digitální modulace je „zcela jiná“ než analogová, mnohem složitější. Digitální televizní kanál je v základě seskupení „mnoha“ nosných vln (modulovaných), analog využíval jen jednu.

Další odpovědi
Marvan

Vyslat na oběžnou dráhu družici. Schéma (finanční) : Okolo několika miliard korun