KOLMIX

Jak vyrobit „samoprohlížecí“ CD s fotkama?

Prosím, nevíte někdo, jak vyrobit CD s fotkama (např. ze svatby), které by po vložení do mechaniky PC začalo samo střídat obrázky – forma prezentace – s tím, že by se daly mezi obrázky dělat i různé efektní přechody atd. ?

Samozřejmě výhodou by byla i kompatibilita se stolními přehrávači, ale to asi nepůjde…

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Pokud se budeme bavit jen o windowswch a ne stahování, tak prostě ulož fotky do počítače, nejlépe do jedné vytvořené složky a potom si otevři v nabídce start-všechny programy-příslušenství-windows movie maker. Zde vytvořit film a vkládej jednotlivé fotky. Mezi nimi můžeš dělat přechody, střihy a další vymoženosti. Následně k tomu můžeš ještě přiřadit nějakou hudbu. Vše vidíš na liště kolik toho zabírá a tak.
Pak dej uložit a vytvořit film. Ten následně vypal na cd.
Jediné co nepůjde, je aby bylo samospouštěcí, ale i toho jde docílit umístěním souboru s příkazem, ale to už bude muset radit někdo jiný.