lucinka2001

Jak vyrobit něco přírodního?

Ahoj nemáte někdo nějaký návrh na nějaký přírodní výrobek . Dík

Nejlepší odpověď
anonym

Nenech se slovem „přírodní“ zblbnout víc, než je obvyklé…
;-D
Utrhni si na zahrádce kytku, nech ji uschnout (ve stínu a průvanu) a máš „přírodní výrobek“.

Další odpovědi
Durango

Vymasturbuj svého kluka nebo i někoho cizího a máš přírodní výrobek
Doplňuji:
A nebo jdi na záchod a máš hnuj

zjentek

navrhuji vyrobit vodu :o

anonym

Kolo, luk, kuše (bambus, rákos,…), vor, buben (hlína + kůže), keramika/hlína/trus koaly/… ⇒ modelování – hrnce/…, klacek + výkaly + popínavá rostlina + petrolej/rostlinný olej/… ⇒ pochodeň, kmen + starověký vrták (dlátová čepel z čehokoliv dostatečně tvrdého) + voda + skutečně teplý oheň + pokročilé znalosti fyziky ⇒ tlakové dělo (smrtící do několika metrů) atd.

anonym

třeba:http://www.pra­cata.cz/fotky/f_2008_05­_01_strela/strel0298­.jpg
Doplňuji:
nebo: http://www.i-creative.cz/wp-content/upload­s/2007/08/pokla­dy-prirody-1.jpg