eviktet

Jak vyrobit nebo kde sehnat taneční oblečení?

Vedu taneční kroužek-disco, aerobic. Potřebovala bych pro ně nějaké oblečení na vystoupení(pro 12 dětí), pokud možno cenově kolem 50Kč, nejlépe se třpytkami. Je možné něco takového vůbec sehnat nebo vyrobit?

Odpovědi
with.love

v této ceně bych prostě vzala nějaká trička nebo nevím v čem cvičí a textilním lepidlem bych na to dala třpytky, nebo rovnou třpytivé barvy na textil. můžeš si taky pohrát se střihem.

Kamilovo

Ahoj, když máš tak nízký rozpočet, tak bych se rozhodně zkusila kouknout do nějakého sekáče. Já třeba dost často nakupuji přes https://www.on­linesekac.cz/ a za takovou cenu se tam občas oblečení dá sehnat, tak se koukni. Je potřeba hold pořádně hledat :)