Jak vyrobit nažehlovačku?

Ahoj
chtěla bych si vyrobit doma nažehlovačky. Máte s tím někdo zkušenost?? Někde jsem četla, že stačí koupit jakousi folii a na to natisknout obrázek...

Odpovědi:

Zlatý

obrázky, texty a podobný náměty z internetu můžeš tisknou z tiskárny přímo na pečící papír (ten má doma "každej") a tuto předlohu pak lehce nažehlíš na většinu materiálů- textil, dřevo, atd.
Ze všech možnejch fólií máme s papírem na pečení nejlepší zkušenosti ;)

Diskuze k otázce

Zlatý

gecco

Zjentku - zajímavé info, dík...
;-))

Zlatý

zjentek

po mě je tady možný toho zajímavýho najít víc ..jen to chce číst mezi řádky ;)))

Zlatý

gecco

Jen ještě dotaz - předpokládám, že tiskneš z inkoustovky - jk se pak chová potisk třeba po vyprání? - je to jen jednorázovka anebo lze tkaninu i vyprat, řekněme jednou, bez znatelné ztráty kvality potisku?

Zlatý

zjentek

musíš z laserovky ..musíš na ten povoskovanej pečící papír dostat barvu v prášku, inkoust z něj žehličkou asi nedostaneš. S tím praním si to vyzkoušej na kusu hadru, já mám zkušenosti s dekorativníma tkaninama, trička a džíny jsem nedělal. Zkoušel jsem jinej způsob a ten po namočení kupodivu držel ..vytiskneš (zase lejzrovka)námět na standardní papír, tištěnou stranu vydatně natřeš herkulesem, důkladně přilepíš třeba na triko a necháš proschnout. Suchej papír pak namočíš a "vyšuláš ho do pryč" , jako bys chtěl ve dřezu sundat etiketu ze sklenice od vokurek ;q ..vznikne ti úžesný dílo a schválně dej pak vědět, kolik vyprání to zvládne.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 881
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 861
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.