Marrass

Jak vyrobit látková ramínka na šaty

Dobrý den,

zajímal by mne postup výroby látkových ramínek na šaty.

Děkuji za odpovědi.

Hana

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Vezmete šaty bez ramínek a kousek látky. Látku nastříháte na dva proužky. Každý proužek přehnete a sešijete nití, nejlépe na šicím stroji, protože v ruce to není ono.
Potom ty sešité proužky látky přišijete k šatům na jejich přední a zadní stranu. Vzadu můžete i překřížit. Ale to záleží na vás.
U přišívání pásků k šatům doporučuji použít pevnou nit, jelikož by nebylo příjemné, pokud by v nevhodnou situaci pásky povolily a spadly.

Další odpovědi
hanulka11

Myslíte zřejmě výrobu šatních ramínek do skříně. Tak já bych si vybrala pěknou látku a ušila větší povlak na ramínko dřevěné a vycpala ho třeba vatou nebo lze omotat ramínko vliselínem a potáhnout látkou je to piplačka. Ale taková ramínka se dají i koupit