Molva

Jak vyrobit jednoduše klip s mými fotkami?

Chtěl bych zkusit vyrobit nějaký klip, kde bych použil své fotky a doplnil hudbou. Je nějaký jednoduchý volně stažitelný prográmek? Prostě vzkázat někomu něco klipem 🙂 Nebo alespoň rada, jak na to. Předem díky 😉

Nejlepší odpověď
darius

Buď Vegas, ale ten není pro úplné začátečníky. Doporučuju starý dobrý Windows Video Maker:)

Další odpovědi
Hlada

Když tam nebude video, tak stačí Power Point, jestli máte Office.

DejfCold

začal bych windows movie makerem (už je ve windows nainstalovaný), ale můžeš to zkusit stylem „skoč do ledový vody a naučíš se plavat“ (nebo jak se to říká( tím že si někde stáhneš sony vegas nebo adobe after effects. když začneš s movie makerem a pokud chceš mít třeba dvě zvukový stopy ve stejnou chvíli (písnička+komentář třeba) tak bych použil ještě navíc audacity tj. prográmek na úpravu zvuků

Elk

PhotoStory. Tam se to dá jedoduše poskládat.