Curiosity

Jak vyrobit dort z reklamy? PROSÍM PORAĎTE!!!! Čtětě doplnění otázky.

Myslím, že na Primě nebo na jiném programu, teď nevím, se během reklam, před nebo po, objeví takový čokoládový dort, celý politý čokoládou a navrchu má napsanou osmnáctku bílým krémem!! Moje milá maminka si vymyslela, že by si ho přála k narozeninám!! 😁 ..i s tou 18kou i přesto, že jí bude 49. B-)) ..no každopádně já neumím vařit.. ale chtěla bych ji ho upéct, vyrobit, uplácat.. PROSÍM VÁS, NEVIDĚLI JSTE TEN DORT NĚKDO A NEVÍTE, JAK HO MÁM VYROBIT??? Co k tomu budu vše potřebovat a nějaký JEDNODUCHÝ POSTUP??? DĚKUJI MOC!!!!!! MOOOC MI NA TOM ZÁLEŽÍ, TAK PROSÍM NENECHTE MĚ V TOM!! :-* Budu ráda a vděčná za KAŽDOU RADU!!! 🙂

Nejlepší odpověď
50centes

  1. udělej 2 korpusy (čokolákové) slep je k sobě nugetou nebo marmeládou

2)polij vše čokoládovou polevou
3)udělej na dort z krému ty ozdoby

pokud chceš poradit na piš do zpráv

Další odpovědi
Ella

je to dort z reklamy televize Nova, která slavila 18 let vysílání. Možná bych se zkusila podívat přímo na stránky Novy, třeba do poradny nebo něčeho takového a optat se tam, pokud chce přímo takový :)

terry

Poku neumíč péci, v obchodě (třeba i v Kauflandu nebo Globusu) prodávají dortové korpusy.
Ten pak stačí rozříznout, potřít krémem či marmeládou a slepit.
Pak už ho jen ozdobit. Krémem a dalším zdobením.
Recept na krém najdeš na netu, nebo kup kremonku a udělej podle návodu.
V obchodech mají i spoustu pěkného zdobení na dorty. Viděla jsem v Tesco, Kaufland, Gloubus apod.
Doplňuji:
Možná by bylo dobře jeden dort udělat a nazdobit na koušku.

elektrikář

Dort lze udělat i z reklamních letáků.Pochybuji že najdeš nékoho kdo by si na něm pochutnal.