Jak vyrobit čertovské rohy?

jak vyrobit čertovské rohy

Nejlepší odpověď
kenyrts

proč se s nimi lopotit,když se dají za pár korun objednat,viz link:

Zdroj: http://www.mas­karni.cz/item­.php?lang=cs&ma­in=21&category=104&i­tem=119&name=Ro­hy%20%C4%8Dert

Další odpovědi
adavo

Na objednání je asi pozdě, ale rohy můžete vyrobit z tvrdých rohlíků, nebo z tvrdého kartonu a obalit alobalem a protáhnout gumičkou, nebo ušít těch možností je mnoho a zase to takovou dobu netrvá a když by se nedařilo dají se koupit v hráčkářství nebo papírnictví