pamen52

Jak vyřešit zvukovou a světelnou signalizaci mezi pokoji?

Mám staré rodiče kteří obývají každý svůj pokoj v rodinném domku a občas se přihodí že jeden potřebuje druhého upozornit že mu není dobře.Myslel jsem jim pořídit něco jako domácí telefony ale vzhledem k tomu že otec nedoslýchá potřeboval bych i světelnou signalizaci. Poradí někdo zda takový přístroj lze někde zakoupit?

Odpovědi
mosoj

Nejlacinější máš bezdrátový zvonek se světelnou signalizací pro nedoslýchavé.
Doplňuji:
Do háje tak koupíš dva. To zas takový výdaj není.

pamen52

Bezdrátový zvonek má sice dvě tlačítka ale jen jeden zvonek který musí být mezi pokoji. To fungovalo dokud zvonek oba slyšely.