Bronzový

Jak vyřešit vysokou odezvu internetového připojení ?

Dobrý den, nejdříve podotýkám že nemám problém s rychlostí internetu ale s odezvou. obvykle jsem míval 40-45ms odezvu což bylo perfektní ale poslední 2 měsíce ping skáče nahoru jak se mu zachce, většinou tak 328ms +- a někdy skočí klidně i na 700ms. jelikož jsem hráč online her skoro na profesionální úrovni tak si nemůžu dovolit hrát s pingem nad 60ms, nad 120ms to už ani nejde. nejdřív jsem myslel že je chyba v sítové kartě když jsem měl pc připojený přes wifi ale teď jsem se připojil přes LAN a nic se nezměnilo. Počítačem to není, jelikož jsem zkoušel měřit ping na speedtest.net i na mobilu i na jiném počítač a vyšlo to pořád stejně. poslední dobou ping měřím tak ze zajímavosti každých deset minut a vychází to zhruba takhle: 384ms, 128ms, 497ms, 474ms, 412ms, 322ms, 67ms, 187ms, 84ms, 398ms. kdybych to takhle měřil před 2 měsícema tak by to vyšlo zhruba 38ms, 45ms, 42ms.... pokud mi nic nepomůže zavolám poskytovateli.

Odpovědi:

Zlatý

Pomůže ti jedině provádět, ty s tím nenadelas nic...

Bronzový

Ono záleží na tom, kam pingáte. Přes kolik uzlů (routerů) a jaké linky pakety prochází. Je-li dlouhá odezva na ping na nejbližší zařízení vašeho ISP, máte problém s vaším připojením k Internetu a obraťte se na svého poskytovatele. Je-li dlouhá odezva při pingu na daný herní server, může být tento server přetížený nebo se kouše. Obraťte se na správce daného serveru. Ke zpozdění může dojít i kdekoli mezi nimi, u nadřazeného, národního poskytovatele ap. Obraťte se na vašeho ISP. Pokud se vaše stížnost potvrtdí, může kontaktovat příslušného správce, v jehož síti k problému dochází.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.