Rylon

Jak vyřešit tento problém s rozlišením?

Nevím jak to popsat, protože jsem už takovouto otázku měl. Každopádně zde je video: http://uloz.to/li­ve/xnajpiMs/00074-avi . Monitor MÁ FullHD rozlišení a tohle to dělá jen když upravím JAKOUKOLIV věc v boisu. Funguje to jen když dám Restore Factory Settings. Deska je Gigabyte F2A55M-DS2. CPU je AMD A4–6300 s Radeon HD 8370D. Ovladače na GPU, Monitor i vše ostatní mám nainstalováno. Musím mít nastavený bios jinak.
Doplňuji:
@arygnoc: No já potřebuju overclock CPU a zvýšit velikost paměti GPU z RAMek. Ale nějakým zázrakem se to opravilo samo… :D

Odpovědi
mosoj

Houby tomu rozumím, ale na zobrazení VGA ti Full HD nepůjde.

arygnoc

keď to funguje v továrenskom nastavení (bios), prečo to chcete meniť?

;-Q

Doplňuji:
pretaktovanie podľa mňa nemá vplyv na využitie GPU (mýliť sa môžem), tá si proste do ramky šiahne, keď potrebuje – a navyšovanie GPU na úkor ram má za následok celkové spomalenie systému – takže pretaktovanie je vlastne znehodnotené.

urobte pár záťažových testov grrafiky, ktoré vám ukážu, ktorá konfigurácia („samoopravená“ alebo továrenské nastavenie) je rýchlejšia.

;-Q