massic

Jak vyřešit situaci s nebezpečným nájemníkem?

Můj otec takzvaný hloupý dobrák, bydlí ve městě s 20 000 obyvateli, takže to není žádné velkoměsto.A z dří­vější známosti ubytoval ve svém domě chlapa.Už tam bydlí několik let a ze začátku možná i něco platil.Je to přízemní dům, takže sdílejí společné prostory.(chlap tam má pokoj).Poslední půlrok se ale začíná chovat agresivně a po hospodách říká, že když ho táta vyhodí tak ho zabije.Ted to říká i jemu a řve na něj.(Informace mám od druhého nájemníka.)Nemá co ztratit, totální nula, je mu čtyřicet, nemá práci, majetek, nic.Ve vězení by to měl bez práce.Jak ho odstranit tak, aby se nešel mstít? Tátovi je 67, a já bydlím 150 km daleko, takže to nemůžu moc řešit.Táta je prostě důvěřivé pako.Má někdo prosím podobnou zkušenost/řešení?

Nejlepší odpověď
arygnoc

;-Q

Další odpovědi
carpediem

Určitě podat trestní oznámmení, uvést svědky vyhrožování a vyhodit ho násilim, pokud na to nemáš, někoho si na to najmi.