Minas

Jak vyřešit problém se zvukem u natáčení dvěma kamerami?

točím a fotím, ale pořídl jsem si další kameru a mám problém, když natáčím jednou kamerou kde mám externí mikrofon tak nahraju zvuk z té první, ale pak je obraz z druhé k tomu mluvení nesynchronizovaný, exituje něco jako dvojta spouš ?

Btw: nekasal, pouze jsem dávat podnět lidem kteří chtějí začít

Odpovědi
gecco

Co je to „dvojitá spoušť“??? – resp. – co tím myslíš???
😉

BTW – včera ses tu kasal, jak už dlouhá léta se živíš (velmi úspěšně) jako fotograf (kameraman, umělec,…) – a ty neumíš sestříhat záznam ze dvou zdrojů, video a audio zvlášť???

Poklička

Pořid si filmovou klapku , pote stači u oboch kamer dat rec a použiješ filmovou klapku tim dociliš že budeš mit synchronizovaný zvuk. A pote v PC si v video-programu synchronizuješ audio stopy .