Uzivatel15

Jak vyřešit problém s teplou vodou?

před půl rokem nám netekla teplá voda tak jsme zavolali opravaře a ten říkal, že v bojleru máme vodní kámen nebo něco takovýho, tak nám tam něco nastříkal a opravil to teď nám zase neteče teplá voda. Na tom bojleru je furt číslo 25 když to ještě fungovalo tak tam třeba bylo i číslo 60. ted je opravář na dovolené, takže nám to opravit nemůže co máme tedy dělat?

PS: Nikdy se bojler od té doby nečistil

Odpovědi
anonym

co je to za bojler? to číslo je předpokládám teplota. pak je tedy voda studená. může být spadlý jistič, vadný termostat, vadné těleso, které ohřívá vodu. vodní kámen postupně ničí ohřev až jednou odejde. běžně se mění, u některých jednoduše bez vypouštění vody (Dražice), u jiných s vypouštěním, protože je těleso přímo ve vodě a to je zřejmě Tvůj případ. docela by mě zajímalo, co kam stříkal ten opravář

Drap

Sehnat jiného opraváře, nebo ohřívat vodu v hrnci.

anonym

Jde o to, zda zapojil bojler do elektřiny a je docela možné, že bylo hnuto termostatem.