Druell

Jak vyřešit problém s možnostmi napájení?

Nejspíš jsem si nastavila někde možnost napájení takového, že musím mít ntb připojený k adapteru skoro stále, protože když ho odpojím, vydrží mi baterie asi hodinu a pak to požaduje zase nabíjení. Nevíte, jak to vrátit zpět tak, abych mohla baterii zase nabít na 100% (a ne jen 80%) a aby vydržela tolik, kolik má?

Notebook mám rok a teprve nedávno mi tohle přestalo vyhovovat, jelikož ho teď častěj přemísťuju
Doplňuji:
Mám ntb značky Samsung a kdybyste nahodou věděl někdo jak přesně postupovat při té změně nabíjení – mám Win7, díky..

Nejlepší odpověď
lexx

Nastavením to nebude, spíš baterie stárne a ztrácí kapacitu, jenom výměna. Hodinový provoz na plné nabití je tak akorát.

Další odpovědi
Pájo

Pokud není akumulátor starý, pomůže, když jej zcela vybijete a znovu zcela nabijete.
(Mě se zprvu nový u NTB Lenovo nabíjel jen na 96% – i když byl několik hodin připojený k el. síti, tak jsem to tak udělal a teď se bez problému dobije na 100%).

Bublinnka

Napiš jakou máš značku notebooku. Já mám Lenovo a mám dva režimy napájení

  1. Provozní doba (baterka se nabije na 100%)
  2. Nejlepší stav baterie (nabije se na 50% pokud používám adaptér)

Lenovo Energy Management