Donblack

Jak vyřešit problém s internetovým připojením..

Zdravím,
nedávno jsem si reinstaloval počítač a provedl upgrade z Win7 (32bit) na Win 7 (64bit) a mám problém s internetovým připojením. Když zapnu počítač a mám v něm síťový kabel, tak mi windows po chvíli napíše, že mám přístup k internetu s omezením → nemám přístup k internetu. Jakmile ale zapnu počítač bez kabelu, nechám načíst winy a kabel vložím až potom, vše jede jak má, stejný případ nastane, když tam kabel nechám, napíše se mi omezení, vyjmu jej, restartuji router a pak zase vložím. (pokud jen výjmu a následně vložím kabel bez restartu routru, mám pořád omezení) Ten stejný problém jsem měl s 32 bitovým systémem akorát s tím rozdílem, že se po jedné aktualizaci opravil. Nyní mám naistalovány všechny aktualizace, ovladače desky (všech řadičů atd.) a problém pořád zůstává. Nevíte si s tím někdo rady?
Doplňuji:
Mám oficiální ovladače z CD, které bylo přiloženo u základní desky, která má hned na krabici napsané, že podporuje Win 7. U provaidera jsem se neinformoval, protože jak říkám myslím si, že je chyba u mě, vzhledem k tomu, že se to po jedné z aktualizací spravilo a co mám za internet vám zjistím, když mi řeknete, kde :D V ovládacích panelech mám síť jednu. Zpřelámaný kabel je docela možný, ale to by přeci nejel pořád a né jen někdy ne? Potřeboval bych také poradit, co jste myslel s tím pingováním, popřípadně jak se to dělá, protože v tomto se nevyznám.

Nejlepší odpověď
Bedy

Máte oficiální ovladače od výrobce pro tu LANku? Pokud výrobce základní desky (nebo té síťové karty) nemá podporu pro Windows 7, tak prostě není dobré tam ten systém dávat, protože vše nemusí jít, jak by mělo.

Někdy se může stát, že neprofesionální nastavení nějakého firewallu může za tím problémem stát.

Další odpovědi
Jsemtady

Co to mate za internet a informoval jste se u providera?
Kouknete do ovladacich panelu, mate tam v sitovych pripojenich jen jednu sit, nebo vic?
Zkuste se pingnout na vsechna ip co mate v nastaveni, pokud se pingnete az na branu tak to muze byt u providera.
Jinak to muze byt treba zprelamanym kabelem, do anteny muze natect voda atp.
Zkuste ty pingy a zkontaktovat providera.
Obcas to muze delat antivirus, firewall nebo i dalsi zdanlive nesouvisejici programy, napr photoshop si tam cpe sve nastaveni atp.