Jak vyřešit problém odesílání souborů přes bluetooth mezi pc a telefonem ?

Hoj lidi, mám problém s odesíláním souborů přes bluetooth mezi notebookem Lenovo G505 a telefonem Samsung s5230 Star. Při odesílání souboru z telefonu mi vykazuje, že se odeslání nezdařilo. Když odesílám soubor z ntb (kliknu na daný soubor a dám možnost odeslat soubor přes bluetooth) se žádným ze souborů se nemůže spojit. Nevím, zda je problém na straně notebooku nebo telefonu. Již jsem s bluetooth pracovala a vše fungovalo. Poradíte prosím ? Díky moc!!!
Doplňuji:
Ntb mi také vykazuje, že se z počítače nedá nic odeslat a bluetooth i zmizelo z možností při odeslání (když se klikne pravým tlačítkem na soubor a odeslat)

Odpovědi:

Zlatý

Obě zařízení se musí nejdříve 'spárovat'. Tzn. dáš vyhledat BT zařízení, poté spárovat a pak to půjde.
Zkušenost
Doplňuji:
Pokud ti to nepůjde, můžeš vložit pam. kartu Samsung do PC a soubory kopírovat. Další možností je instalace Samsung PC Studio (zdarma a česky) do počítače, pak jsou obě zařízení propojena a můžeš soubory zálohovat, přesouvat ap.

Zlatý

Ad Doplnění: buďto máš mechanicky vupnuté BT (Lenova mají vypinač) a nebo máš poškozené nebo odinstalované ovladače BT.
1. stiskni Fn + F7 (symbol letadla), tím zapneš (případně nakonfuguruješ) bezdrátové sítě
2. pokud to nepomůže, restartuj počítač
3. pokud to nepomůže, nainstaluj (stáhni si nové) ovladače pro BT a restartuj
4. zapni BT na mobilu
5. zařízení spáruj
6. přenášej vesele soubory
;-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.