DusanOrlik

Jak vyřešit potíže se stahováním?

Stahuju napr. Z uloz.to videoklip lady gaga-judas ktery ma 92.36MB a jak se to stahuje tak mam psane v mobilu ze stahovani trva 374 minut.Strasne dlouho to trva.Jak to urychlit,co s tim?

Odpovědi
HDMI

podívej se kolik máš v tom mobilu místa a když tak si tam něco vymaž na tom mobilu.

Reuef

no pokud to stahujes mobilem pres EDGE tak se ti ani nedivim…zkus si zjistit jestli tvuj telefon podporuje sit UMTS(3G) a pokud jo tak to na ni prepni a kdyz budes mit stesti tak ti to pojede nekolikanasobe rychleji…pokud ale myslis stahovani z PC do mobilu tak zkus nainstalovat ovladace na ten telefon nebo na ctecku protoze je mozny ze ti jede USB jen v rezimu 1.1