Karol73

Jak vyřešit kompatibilitu PC?

Dobrý den. Mám CD Hry pro slabší PC od Špidly, ale jelikož už je to staré a ještě ke všemu na pc 95/98/200/XP apod. hlásí to ve většině her, že to není kompatibilní s 64bitovou verzí Windowsu. Neví někdo jak to vyřešit? Nejde to nějak nastavit či nějaký program, který by to vyřešil? Moc by mi to pomohlo. Děkuji.
Doplňuji:
Omlouvám se hry na 95/98/2000/XP … jdou ale když je to na MC-DOS tak nejdou na win 7.

Odpovědi
arygnoc

programy v ms-dos spustíte v dosboxe (stiahnuť možno na http://www.slu­necnice.cz/sw/dos­box/ ).

;-Q