Nykki

Jak vyřešit kernel data inpage error?

Zdravim lidé dobří :)
Mám takový problém, jak jste možná zjistil z tématu toho příspěvku, jedná se o to, že mi každou chvíli naskočí BSOD: KERNEL DATA INPAGE ERROR, screen jsem nestihla udělat, a to se mi to stalo několikrát :D Kdyžtak dodám, kdyby bylo nutno

No, takže potřebuju tento problém nějak vyřešit, na internetu jsem nalezla, že to muže mít hodně příčin, ale byla bych ráda, kdyby se někdo konkrétně věnovatl mně..

Mám win 8.1,64bit
V srpnu bude notebooku 1 rok, v listopadu se mu měnil HDD, tak doufám, že tam chyba nebude…

Zkoušela jsem chkdsk a nevim jestli to pomohlo, ale smrtka se pak neobjevila tak týden a od úterý je to tu každý den, třeba i dvakrát.. Stavá se to při zátěži, ale taky i když je notas v klidu..

Moc bych byla ráda, kdyby mo někdo pomohl, ale nějak srozumitelně :) Děkuju předem za každou pomoc

Odpovědi
anonym

Zázálohuj si data (např. na externí disk) a reinstaluj Win – předpokládám, že máš RecoveryPartition (pokud ne, zazálohuj a nebo předem si stáhni ještě ovladače).
Nejde sice o řešení nejelegantnější, ale je nejrychlejší a nejjistější…
😉
Pokud reinstalace nepomůže, bude příčinou HW – v tom případě notes reklamuj (´sázel´ bych na RAM).